Leden 2011

čtvrtek, 27.leden

27. ledna 2011 v 22:47 | kobliha |  diary
Holky, jídelníček se mi dnes zase povedl ale opět nestíhám, zítra mám konečně volno tak napíšu ;) Mějte se krásně!

středa, 26.leden

26. ledna 2011 v 17:42 | kobliha |  diary
Omlouvám se že moc nepíšu, ale zase nestíhám. Vracím se pozdě domů, chodím brzo spát kvůli únavě a moc mi na nic čas nezbyde :( Ale s jídlem se mi celkem daří, doufám že to nepokazím ani zítra a přidám jídelníček. Zatím se mějte pěkne, jdu Vás oběhnout :)

Pod perexem několik krásných obrázků

Pondělí, 24.leden

24. ledna 2011 v 17:18 | kobliha |  everyday food
...
Ahoj holky, 
tak jaké bylo pondělí? já mám vždycky pocit, že mě ta škola zničí, ať už jsou nějaký prázdniny. Jinak včera jsem viděla film - 127 hodin. Neviděly jste to někdo? Něco takovýho jsem už vážně dlouho neviděla. Určitě to stojí za zkouknutí, dnes jsem na to myslela celý den. A s jídlem dneska celkem fajn, teda až na ten oběd. Štve mě že nemám žádný maso nebo zeleninu, ale nikdy se to nedá stihnout :( V pátek se teda konečně zvážím, tak jsem opravdu hodně zvědavá. Mám z toho strach.. Doufám že vydržím jíst dobře celý týden, a né jen polovinu jako minule.. Myslím ale že jo, mám takovej dobrej pocit. :)

Snídaně:
polovina bifi drinku, fitness cereálie
Svačina:celozrný chleba se sýrem (apetito linea, 30% eidam)
Oběd:polévka, 4 bebe
Svačina:
pomeranč, troška tvarohu a cereálií
Večeře: 4 knäckebroty, sýr, 2 malinké mandarinky
---------------------------
Pití: voda, čaj, kafe
Pohyb: nic
(včera jsem posilovala a dneska se nemůžu pohnout :D ) 

Doufám že Vám se dařilo ;)

Mám to ale pěkný problém...

23. ledna 2011 v 11:27 | kobliha |  diary
Omlouvám se, že jsem opět několik dní nepřispívala. Důvod je jasný, mám prostě problém vydržet jíst pěkně celý týden. Pondělí, úterý, středa se držím, ale dál už to nevydržím. Jsem z toho zoufalá, chybí mi snad motivace? vůle? nebo co sakra? Být hubenější je můj sen už strašně dlouho, tak proč si to sama vždycky pokazím? Holky, nemáte nějaký rady jak to zvládnout celý týden? Jak se vyhnout přejídání? Už opravdu nevím co s tím... Chtěla bych se už z toho konečně vyhrabat, nesnáším když mám plné břicho, když je mi špatně, ale stejně to vždycky udělám znovu. V pátek jsem šla kvůli přejezení za školu. Je mi z toho fakt na nic :(
....

pondělí, 17.leden

17. ledna 2011 v 19:29 | kobliha |  everyday food
Ahoj holky!
jsem dnes tak strašně unavená, že jen napíšu jídelníček a jdu si asi lehnout :D Nemohla jsem usnout, (problémy s nespavostí mám už roky..) takže jsem za celou noc naspala asi 4 hodiny..
Pak škola - katastrofa. Mám pocit že jsem tam celý den, jdu tam za tmy, odcházím za tmy.. No hrozný. Máte to tak taky, nebo vám končí škola dřív? Těším se už až bude tepleji, aspoň kolem 15 °C. Jinak jsem se rozhodla, že se asi po dvou rocích v pátek zvážím. Nemám baterky do váhy, takže je do té doby koupím a v pátek na ni prostě stoupnu. Měla jsem z toho ty roky takovej strach, že jsem to nikdy neudělala.. Ale myslím že by mi to s ní šlo líp. Doufám. Pomáhá vám třeba když se každý den vážíte? nebo myslíte že je lepší jen třeba jednou za týden?
thin
jídelníček pod perexem

neděle, 16.leden

16. ledna 2011 v 13:14 | kobliha |  everyday food
Ahoj holky! 
Jak se máte? Doufám že se na zítra nemusíte učit, já už mám naštěstí skoro všechno za sebou. Jinak se omlouvám, že jsem tu pár dní nebyla. Nebyl na to čas. A jídlo? Opět jsem se přesvědčila o tom, že bez blogu jím hrozně. Včera jsem se přejedla.. Ach jo. A taky jsem byla s pár kamarádama v nějakým klubu a stálo to fakt za hovno. Vždycky se hodiny připravuju a pak tam jsem a lituju, že jsem nezůstala doma. Příště už fakt nikam nejedu. Domů jsem přijela ve 4 ráno, a dnes je mi akorát tak špatně. Fakt mě to zklamalo. A tohle už bylo po několikáté, vždycky mi dojde několik sms, že se jde kalit a že musím jít taky, že to bude super, ale vždycky je to na nic. Už na to fakt kašlu, vypila jsem tam několik panáků, proboha.. to musí být kalorií že to radši ani nechci nikde hledat. Ale nevadí, aspoň jsem se poučila :)

Taky jsem změnila design, je skoro stejný, jen pár změn. Tak doufám že se líbí.
A přidávám jídelníček a jdu na úklid pokoje, už se tu pomalu nedá hnout. Tak se mějte, a hlavně se neučte! :D

Snídaně:
bifi drink, fitness cereálie
Svačina:nic (dlouho jsem spala)
Oběd:kuřecí maso, sójové maso, rýže, paprika
Svačina:
jablko
Večeře: 2 knäckebroty se sýrem, paprika
---------------------------
Pití: voda, čaj
Pohyb:
dopíšu

středa, 12.leden

12. ledna 2011 v 21:49 | kobliha |  everyday food
Ahoj holky :)
Jak se dnes máte? Jak se daří s hubnutím? Já dnes celkem dobré, tak doufám že mi to vydrží.
Potřebovala bych od Vás radu :) Vzhledem k tomu, že nemám skoro žádný pohyb, jsem se rozhodla že investuju do běžícího pásu. Jenomže...vůbec nevím na co bych měla při výběru dbát. Máte s tím nějaké zkušenosti? opravdu přivítám když napíšete každou maličkost! Je to celkem dost peněz a nechtěla bych si koupit něco špatnýho. 

Myslím že ten běh fakt pomáhá. Všemu. Byla jsem si po dlouhé době v neděli zaběhat a je to skvělý. Konečně můžu na chvilku vypnout a jen běžet, běžet.. Proto ten pás, myslím že je to celkem dobrá investice :) Navíc se při běhu uvolňuje endorfin, což potřebuju jako sůl :D
running
Jídelníček pod perexem

úterý, 11.leden

11. ledna 2011 v 16:22 | kobliha |  everyday food
Pěkný úterý holky, jak se máte?
Já jsem dneska konečně dopsala ty nejdůležitější testy, takže snad konečně nastane trochu volno. Konečně se budu moct věnovat tomu, čemu chci. Včetně blogu :) Píšu jen narychlo, za chvilku valím pryč tak přidávám jídelníček, který se mi dnes celkem líbí (celkem! :D) a snad vás ještě stihnu oběhnout. :)

Snídaně:
bio jogurt, dobrá vláknina
Svačina:půl celozrné bulky se sýrem (eidam 30% a apetito linie)
Oběd:trocha polévky (vývar), druhá pulka bulky se sýrem
Svačina:
trocha těstovin se sýrovo-špenátovu omáčkou, menší jablko
Večeře: cca 50 ml kefíru, mrkev
---------------------------
Pití: voda, kafe, čaj, cola light
Pohyb: nic (celý den jsem byla na nohách, ale žádný sport)

dole je několik obrázků, které prostě musíte vidět!

Rychle zpět

9. ledna 2011 v 22:05 | kobliha |  diary
Zkusila jsem to pár dní bez blogu, protože jsem chtěla vyzkoušet, jestli by se mi ohledně hubnutí třeba nevedlo líp. A výsledek? OMYL! črvrtek, pátek, sobota i neděle jsem jedla hodně, sice né úplně hrozně (to jen ve čtvrtek...) ale na zhubnutí to rozhodně nebylo. Takže se hned rychle vracím. Víte, chtěla jsem to zkusit bez blogu, protože mám pocit že když ho mám, nemyslím na nic jinýho než na jídlo, na jídelníčky atd.. ale došlo mi že na jídlo budu myslet jak s blogem, tak bez blogu, takže je to jedno. Akorát že když ho budu mít, budu jíst líp. Stejně nechápu proč je tak těžké splnit si jeden z největších snů co mám - zhubnout. Když to tak chci, měla by to být přece hračka, no ne? Celý to záleží jen na mně, tak proč je to tak zatraceně těžký? Máte to tak taky, nebo se vám všechno co si přejete podaří hned? asi je to prostě JEN o motivaci, kterou očividně postrádám.. Ale hlavu vzhůru, nedávno jsem někde viděla větu Cesta je lepší než cíl, což mě nakoplo takže rychle zpět na blog a hurá do hubnutí! A doufám že se vám všem daří dobře, běžím vás oběhnout :)
ineedtolooseweight

čtvrtek, 6.leden

6. ledna 2011 v 14:47 | kobliha |  diary
dneska jsem to nezvládla...

středa, 5.leden

5. ledna 2011 v 19:29 | kobliha |  everyday food
Pěknej večer holky!
Jak se máte? Jsem tu jen na skok, mám učení až nad hlavu. Včera jsem sem ani nešla, prostě jsem to kvůli haldám učebnic a sešitů nestihla. Včerejší jídelníček nebyl nejhorší, ale nic extra. Spíš blbý. Dnešní byl o mnoho lepší, tak ho jen v rychlosti přidávám a jdu se zase m(učit.) Doufám že večer vás oběhhnu, mějte pěknej zbytek dne! ;-) 

Snídaně:
menší ovocný jogurt, 2 lžíce müsli
Svačina:půl celozrné bulky se sýrem (eidam 30%)
Oběd:trocha polévky - vývar, 4 bebe 
Svačina:
druhá půlka bulky se sýrem, 1 vejce, velká mrkev
Večeře: 125 g odtuč.tvarohu, kiwi, cca 10 rozinek
---------------------------
Pití: voda, kafe, čaj
Pohyb: posilování-jen málo

pondělí, 3.leden

3. ledna 2011 v 19:37 | kobliha |  everyday food
.
Přeju pěkný podvečer, jak se máte? 
Co škola? Je to hrozný zase tam po tak dlouhé době sedět :-/ Navíc zas píšem každej den dva nebo rovnou tři testy, však co.. musíme si zvykat že? grrr... Doufám že to nemáte tak hrozný jako my :D Jinak s jídlem to bylo dnes celkem ok. V jídelníčku se toho zdá hodně, ale celkově to dává něco kolem
4000 kj, což je dobrý. :) Jen jsem chtěla ještě přidat nějaký ten pohyb, tak to večer dopíšu. Jsem opravdu ráda, že jsem si blog zařídila, pomáhá mi víc než jsem doufala. :-) A taky děkuju za komentáře, které mi vždycky zvednou náladu a pomůžou mi to jen tak nevzdat a pokračovat. Fakt děkuju, konečně mám silnější vůli a chuť s přejídáním skoncovat! :)

Snídaně:
bio jogurt, dobrá vláknina(málo), 
1 špaldový chlebíček (jeden má 50 kj) s plátkem eidamu 30%
Svačina:celozrný rohlík, eidam 30%, apetito linea
Oběd:trochu kuřec. vývaru (asi 5 lžic..)
Svačina 1:
Svačina 2: 
sójový nápoj (250 ml)
2 špaldové chlebíčky, cottage, mrkev, 3 plátky eidamu 30%
Večeře: 
trochu fazolek, 1 vejce, 2 špaldové chlebíčky, rajče
---------------------------
Pití: voda, zelený čaj
Pohyb: cca 25 min běh na místě, trochu posilování

pictures

3. ledna 2011 v 19:08 | kobliha |  other things
Miluju tyto tři obrázky :)
:)
:)
:)

neděle, 2.leden

2. ledna 2011 v 19:53 | kobliha |  everyday food
Omlouvám se, že jset tu pár dní nebyla - neměla jsem vůbec čas. Až teď jsem konečně doma, a když si vzpomenu na školu, je mi fakt hrozně :( Jaký byl váš Silvestr? Doufám že jste si to užily. Já celkem ano :) Teda... až na zdlouhavé noční cestování s opilými přáteli po městě :D Jídelníček byl 31.12 a 1.1 otřesný. Opravdu, otřesný. Ale přece se slavilo, nemohla jsem si vyndat mrkev když všichni jedli cukroví, brambůrky, chlebíčky atd... Né že bych se přejedla, ale jídla i alkoholu jsem měla opravdu hodně. Dnes už jsem jedla ale celkem dobře, tak přidávám jídelníček. Přeji vám všem teda šťastný nový rok a pevný nervy se školou!

Snídaně:
vanilkový tvaroh, dobrá vláknina
Svačina:sójový vanilkový nápoj (250 ml)
Oběd:salát s kuřecím masem
Svačina:
nic
Večeře: 
jogurt yoplait light, dobrá vláknina-jen troška, 1 mrkev
---------------------------
Pití: voda, cola light
Pohyb: nic
...